მიმდინარე ანგარიშის გახსნა და წარმოება
მიმდინარე ანგარიშის საშუალებით შეგიძლიათ ისარგებლოთ საბანკო ოპერაციების სრული პაკეტით ნებისმიერ ვალუტაში.
• თანხის შეტანა, გამოტანა
• თანხების ჩარიცხვა ანგარიშზე და ასევე  გადარიცხვა
• კონვერტაცია
ანგარიშებით შეგიძლიათ ისარგებლოთ როგორც დისტანციურად, ასევე, ტერაბანკის ნებისმიერ ფილიალში.
ანგარიშის გახსნის და მომსახურების ტარიფები იხილეთ ლინკზე.
იმ შემთხვევაში, თუ კანონმდებლობით დადგენილ ვადაში ბანკი არ დააკმაყოფილებს (მათ შორის, პასუხის გაუცემლობით) ან ნაწილობრივ დააკმაყოფილებს გადახდის ოპერაციასთან დაკავშირებულ  ბანკისთვის წარდგენილ  კლიენტის საჩივარს - კლიენტს უფლება აქვს, მიმართოს საქართველოს ეროვნულ ბანკთან არსებულ დავების განმხილველ კომისიას (შემდგომში − „კომისია“) მატერიალურად ან ელექტრონულად წარდგენილი საჩივრით. კომისია წარმოადგენს საქართველოს ეროვნულ ბანკთან არსებულ დამოუკიდებელ ორგანოს. კომისიის საქმიანობის წესს, მათ შორის, საჩივრის წარდგენის წესსა და პროცედურას დეტალურად შეგიძლიათ გაეცნოთ შემდეგი დოკუმენტით: საქართველოს ეროვნული ბანკის საბჭოს მიერ 2023 წლის 26 ივლისის N2 დადგენილებით დამტკიცებული „საქართველოს ეროვნულ ბანკთან არსებული დავების განმხილველი კომისიის საქმიანობის წესი“.

• Cash pay-in, withdrawal
Current account is also necessary for performance of the other operations, which are offered to you by the bank.
Rates of opening the account and service at the following link
In case the Bank fails to satisfy (including by leaving without reply) or partially satisfies the Customer's complaint submitted to the Bank related to the Payment Transaction within the term established by the Legislation - the Customer has the right to apply to the Dispute Resolution Commission under the National Bank of Georgia (hereinafter referred to as the "Commission") with a complaint submitted in material or electronic form. The Commission is an independent body under the National Bank of Georgia. Detailed information on the rule of the Commission's activity, including the rule and procedure of filing a complaint, can be found in the following document: "The Rule of Activity of the Dispute Resolution Commission under the National Bank of Georgia", approved by the Board of the National Bank of Georgia by Resolution No. 2 of July 26, 2023.“