ახალრეგისტრირებული ბიზნესი
თუ ბიზნესსაქმიანობას იწყებთ და საიმედო პარტნიორს ეძებთ, მაშინ ტერაბანკის ინიციატივა, სწორედ თქვენთვისაა.
აღნიშნული ინიციატივა დამწყები ბიზნესების მხარდაჭერას ისახავს მიზნად და მის ფარგლებში, ის ორგანიზაციები, რომლებიც საქმიანობის რეგისტრაციისას მომსახურე ბანკად ტერაბანკს აირჩევენ, სპეციალური შეთავაზებებით ისარგებლებენ :
• ანგარიშის გახსნა - უფასო
• გარე გადარიცხვა ეროვნულ ვალუტაში - უფასო (12 თვის განმავლობაში)
• სმს დიჯიპასიანი ინტერნეტბანკი - უფასო (12 თვის განმავლობაში)
• ბიზნესბარათის მომსახურების საკომისიო - 50%-იანი ფასდაკლება პირველი 2 წლის განმავლობაში
• სახელფასო ბარათები  - გოლდი და კლასიკი - უფასო
სახელფასო პროექტში ჩართული თანამშრომლებისთვის სს ტერაბანკისა და პარტნიორი ბანკის ბანკომატიდან თანხის განაღდების საკომისიო 0% -ია.
დაიწყეთ ბიზნესი ტერაბანკთან ერთად, მაქსიმალურად შეამცირეთ ხარჯები და გამოიყენეთ საწყისი კაპიტალი მნიშვნელოვანი ნაბიჯების გადასადგმელად!

Newly registered business
If you are starting a business and looking for a reliable partner, then terabank’s initiative is exactly for you.
Mentioned initiative aims at supporting the start-up businesses and, within its framework, those companies, which will choose terabank as a service bank, when registering their business, will benefit from the special offers:
• Account opening - free
• External transfer in the national currency – free (during 12 months)
• Internetbank with SMS DG pass - free (during 12 months)
• Business card service fee – 50% discount during the first 2 years
• Pay-roll cards – Gold and Classic - free
For the employees, involved with the pay-roll project, encashment fee from the ATM of the JSC terabank and the *partner bank is 0%.
Start business together with terabank, maximally reduce the costs and use the initial capital  for taking the significant steps!